כתב נושא: יש לי שאלה על גלגול נשמות  (נקרא 775 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Yonot

• Newbie
  • *
יש לי שאלה על גלגול נשמות
« ב- : ינואר 29, 2017, 01:29:36 AM »
שלום..אני גרה בפתח תקוה. אני מקדימה שמה של אימי יונה והייתי מאד קשורה בנשמה אל אימי עד שהלכה לעולמה מזה 14שנים והיא איתי בכל רגע במחשבה .
מה שקרה לי נראה לי אולי כמו גלגול נשמות אבל אני לא מבינה הרבה בזה ובגלל זה אני מבקשת עזרה.
ביום בהיר אחד חזרתי מעבודתי עם חברה ולהפתעתי הייתה יונה פצועה שמנסה לעלות את המדרגות ואנחנו דילגנו אחריה הגיעה עד לקומה 3 ונשענה על דלת ביתי .הרמתי אותה וראיתי שהיא פצועה ואינה מסוגלת לעוף.השארתי אותה בביתי טיפלתי בה ומדי פעם הוצאתי אותה למרפסת והינחתי אותה במעקה ולאט לאט התרגלה להיות במרפסת מזה מספר פעמים ניסתה לעוף ונפלה מהמרפסת של קומה שלישית  הייתי בטוחה שטרפו אותה פשוט נעלמה למשך יום שלם חיפשתי אותה בגינ!
ה ולהפתעתי כשעליתי הביתה מצאתי אותה ליד דלתי זה כבר פעם שלישית או רביעית שהיא מנסה לעוף ונופלת מכל הגובה הזה כיום היא במעקה במרפסת כבר מספר שבועות ולא זזה משם הנחתי לה אוכל ושתיה אין מצב שהיא תעוף כיכנף אחד פצוע מקוה שעים הזמן תהיה מסוגלת לעוף אני מספרת את הסיפור הזה כי אני בעצמי לא יודעת אם זה מסר מאימי או סתם מקריות בראש השנה יש לאימי הזכרה לכן קישרתי שאולי יש לזה משמעות כלשהי .
האם זאת אמא שלי...?

« עריכה אחרונה: ינואר 29, 2017, 01:36:52 AM על ידי Astro2012 »