כתב נושא: הכרתי גבר שקטן ממני  (נקרא 1016 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DADON

  • Newbie
  • *
  • הודעות: 2
  • Karma: +0/-0
הכרתי גבר שקטן ממני
« ב- : יולי 14, 2016, 07:43:28 PM »
שלום,
רציתי בבקשה לברר בבקשה הכרתי גבר שקטן ממני ואני לא נראת לגילי בכלל, אני גרושה עם ילדים ולפי המזלות יש התאמה בינינו מזל תאומים+סרטן =92% של התאמה. אני מחפשת את מזלי בזוגיות וכל כך רוצה זוגיות אך הגבר הזה הסתבר כאלים שאיים עליי ברצח, צעק עליי, השפיל אותי, יש לי מלא הודעות מפחידות ומלוכלכות שלו.
אני מנסה לדבר לליבו ולא הולך אני לא מצליחה להשחיל מילה והוא קם עליי, הוא מסר שהוא עבריין ולפי ההרוסקופ היה רשום שתהיה התפייסות והקשר בינינו יסתדר. אבל זה לא נראה על פניו. זהו אדם חמום מוח חולה נפש ומפחיד שלא הצלחתי לדבר איתו כלום רציתי לדבר אתו מקרוב אבל אין לי עם מי .
התקשרתי איתו כי פעם במיליון שנה אני מצליחה להמשך למישהו ואתו זה הצליח , הוא רב איתי , צועק עליי, שולח הודעות מפחידות ואחרי 4 ימים מתקשר מחסויי כי פחד שלא אענה לו ואומר לי שהוא מטורף עליי. התקשרתי אליו ומישהו מהחברים שלו ענה לטלפון שלו וצחק עליי ואז הוא התקשר ואמר לי כולם שמעו אותך וצחקו עליך ואני אהרוס אותך, ומקלל בלי סוף ומאיים עליי כל הזמן. אז ההרוסקופ לא צודק בדליית הפרטים שהוא רושם. ואני יודעת מזל סרטן הם אנשים טובים חמים וביתיים כי אני כזו ואני תאומים. אני חולה על הבית שלי וזקוקה באופן מיידי לעבודה טובה וזוגיות חמה ואוהבת מכל הלב !
כי אני אשה של המון נתינה של חום אהבה , ניקויון הייגנה ובית חם ואוהב כי אין יותר טוב מזה בחיים. כולי תקווה שחיי ישתנו מיום א' הבא ,. אמן


« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2017, 07:23:59 AM על ידי Astro2012 »